newsletter
Pl
De 
projekty artystyczne
Lato Artystyczne dla dzieci „Kuźnia Młodych Artystów” 25.06.-03.07.2016 i 11-20.08.2016! PDF Drukuj Email

„Kuźnia Młodych Artystów” to interdyscyplinarny projekt, u podstaw którego leży różnorodność metod artystycznych i pedagogicznych prowadzących do żywiołowej współpracy wszystkich uczestników. Projekt wpisuje się w nowoczesny sposób postrzegania procesu edukacji. Jego celem jest przemówienie w równym stopniu do intelektu, wyobraźni i wrażliwości dzieci i młodzieży. Jego główne elementy – różnorodność społeczno-kulturowa oraz sztuka – służą temu celowi.

„Kuźnia Młodych Artystów“ jest skierowana do dzieci w wieku 8-12 lat (edycja II) i młodzieży w wieku 13-16 lat (edycja I). Podział wiekowy umożliwia celowe korzystanie z nowoczesnych metod pedagogicznych. Proponujemy naukę przez zabawę, bez ocen i zadań domowych, latem – kiedy dzieci są daleko od szkoły i przyjętych w niej metod nauczania.

Więcej…
 
W POSZUKIWANIU MISTRZA. Międzynarodowe Lato Artystyczne, Krzyżowa 2015: 10-24.07.2015! PDF Drukuj Email

W Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej co roku ma miejsce Międzynarodowe Lato Artystyczne. Projekt skierowany jest do młodych ludzi z Polski, Białorusi, Niemiec, Ukrainy, Rosji, Litwy w wieku 15-26 lat, pragnących rozwijać swoje talenty artystyczne.

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Lata Artystycznego odbędzie się pod hasłem „W poszukiwaniu mistrza”. Projekt rozpocznie się 10 lipca dla osób biorących udział w warsztatach grafiki, ceramiki, malarstwa rzeźby, a 12 lipca dla uczestników warsztatu filmowego, teatralnego i wokalnego. Projekt zakończy się 24 lipca 2015 r.
Więcej…
 
Letni Kurs Gitary. Kolejna edycja: 10-18.08.2014! PDF Drukuj Email

Projekt organizowany jest w Krzyżowej od 2000 roku. W ramach imprezy odbywają się warsztaty gitary klasycznej (prowadzone przez najwybitniejszych dydaktyków i wirtuozów z Polski i zagranicy), gitary akustycznej (w tym także gitary fingerstyle), elektrycznej, jazzowej, basowej, flamenco, a także... tańca flamenco. Stałym punktem programu festiwalu są prezentacje DVD, wykłady oraz wystawy gitar i akcesoriów muzycznych.
Więcej…
 
Ksiądz Bolesław Kałuża:
„Tej mszy nie wolno nam zapomnieć”
Projekty letnie
KRZYŻOWA


 
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne


 
zobacz naszą galerię


fundacja "krzyżowa"
dla porozumienia europejskiego
krzyżowa 7, 58-112 grodziszcze
tel: 74 85 00 300
fax: 74 85 00 305