newsletter
Pl
De 
turystyka
Turystyka PDF Drukuj Email

Krzyżowa daje wiele możliwości wypoczynku. Świeże powietrze, spokój oraz piękna okolica zachęcają do długich spacerów lub wycieczek rowerowych. Goście chcący aktywnie spędzić czas w naszym ośrodku, mogą skorzystać z sali sportowej, sauny, nowo otwartej siłowni, wypożyczalni rowerów, a także z boiska do koszykówki oraz piłki nożnej. Ponadto polecamy plac zabaw dla dzieci, bilard, tenis stołowy oraz kącik gier towarzyskich.

Od wiosny oferujemy imprezy na świeżym powietrzu - pikniki z ogniskiem i barbecue. Rozległy teren umożliwia zorganizowanie koncertów i imprez plenerowych nawet dla 1000 osób.

Krzyżowa położona jest w bliskiej okolicy wielu miejscowości atrakcyjnych turystycznie tj. Świdnica i Wrocław. Szczególnie polecamy zwiedzanie Kościoła Pokoju w Świdnicy, który znajduję się na światowej liście zabytków UNESCO, Zamku Książ i Uzdrowiska Szczawno-Zdrój oraz Wrocławia z licznymi zabytkami architektonicznymi. Zespół naszych pracowników specjalizuje się w organizowaniu programów wycieczkowych wraz z przewodnikiem i autokarem.


Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza Państwa do brania udziału w imprezach odbywających się na terenie księstwa "Świdnicko-Jaworskiego" i w okolicy.

Programy imprez: 

Imprezy Księstwa Świdnicko-Jaworskiego, sierpień-wrzesień 2013  Download


Wybrane atrakcje


Świdnica
Sobótka
Zagórze Śląskie
Głuszyca-Walim
Wrocław
Wałbrzych
Rogoźnica
Jaworzyna Śląska
Kłodzko
Karkonosze
Jawor
Morawa