SAVE THE DATE!

SAVE THE DATE!
Konferencja „Wyzwanie dla dialogu: demokracja, religia, opór a społeczeństwo"
10-12 czerwca 2019 r., Krzyżowa

Konferencja, podczas której chcemy zaprosić do dyskusji na temat tego, w jaki sposób Fundacja „Krzyżowa"- ale również inne istniejące przestrzenie dialogu i spotkań - mogą być dzisiaj wykorzystane do skutecznego radzenia sobie z konfliktami wewnątrzspołecznymi i międzynarodowymi. Zagadnienia, które staną się osią naszych rozważań i dyskusji to: demokracja, prawa człowieka, opór, wartości.

SAVE THE DATE!
Piknik rodzinny w Krzyżowej 
15 sierpnia 2019 r., od godz. 15:00

15 sierpnia w Krzyżowej odbędzie się Piknik rodzinny, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Krzyżowej, Grodziszcza, Świdnicy i okolic.

W programie atrakcje dla dzieci i dla całych rodzin: zabawy, gry, warsztaty. Wszystko to przy dźwiękach muzyki. Na przybyłych będą też czekały stanowiska z przekąskami.


SAVE THE DATE!
Koncert Krzyżowa-Music w rocznicę wybuchu II wojny światowej
1 września 2019 r., Krzyżowa

1 września chcemy Państwa zaprosić na szczególny koncert, który odbędzie się w ramach V edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Krzyżowa-Music. To wyjątkowe wydarzenie pokazujące współpracę pomiędzy artystami różnych narodowości nabierze w tym dniu szczególnego znaczenia. Zapraszamy Państwa do bycia częścią tego muzycznego dzieła.

Więcej szczegółów wkrótce!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i dowiaduj się pierwszy o nadchodzących wydarzeniach!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok