SAVE THE DATE!

SAVE THE DATE!
Konferencja „Wyzwanie dla dialogu: demokracja, religia, opór a społeczeństwo"
10-12 czerwca 2019 r., Krzyżowa

Konferencja, podczas której chcemy zaprosić do dyskusji na temat tego, w jaki sposób Fundacja „Krzyżowa"- ale również inne istniejące przestrzenie dialogu i spotkań - mogą być dzisiaj wykorzystane do skutecznego radzenia sobie z konfliktami wewnątrzspołecznymi i międzynarodowymi. Zagadnienia, które staną się osią naszych rozważań i dyskusji to: demokracja, prawa człowieka, opór, wartości.

SAVE THE DATE!
Koncert Krzyżowa-Music w rocznicę wybuchu II wojny światowej
1 września 2019 r., Krzyżowa

1 września chcemy Państwa zaprosić na szczególny koncert, który odbędzie się w ramach V edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Krzyżowa-Music. To wyjątkowe wydarzenie pokazujące współpracę pomiędzy artystami różnych narodowości nabierze w tym dniu szczególnego znaczenia. Zapraszamy Państwa do bycia częścią tego muzycznego dzieła.

Więcej szczegółów wkrótce!

SAVE THE DATE!

Nabożeństwo 
12 listopada 2019 r., godz. 12.00, Krzyżowa

12 listopada 2019 r., o godz. 12.00, zapraszamy Państwa do udziału w nabożeństwie, które będzie przypominało o Mszy Pojednania sprzed 30 lat. Mamy nadzieję, że na dziedzińcu Krzyżowej będą towarzyszyć nam świadkowie tego czasu, przedstawiciele władz różnego szczebla, przyjaciele Fundacji, partnerzy, współpracownicy oraz wszyscy, dla których idea pokojowego współistnienia Polski i Niemiec, ale również całej Europy, jest bliska.

Konferencja samorządowa
12 listopada 2019 r., godz. 15.00, Krzyżowa

Konferencja poświęcona współpracy polsko-niemieckiej w wymiarze samorządowym. W ramach konferencji dokonany zostanie bilans dotychczasowej współpracy między samorządami z Polski i Niemiec w kontekście trwającego 30 lat procesu pojednania i porozumienia oraz wpływu Mszy Pojednania na bilateralne stosunki samorządowe. Uczestnicy będą mieli możliwość dzielenia się dobrymi praktykami, pod dyskusję poddane zostaną także perspektywy i wyzwania dla partnerstw samorządowych na najbliższe lata.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i dowiaduj się pierwszy o nadchodzących wydarzeniach!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok