Rekrutacje

Kompetencje społeczne decydują o naszym sukcesie zawodowym i prywatnym. To one odpowiadają za to, jak wypadniemy na rozmowie kwalifikacyjnej bądź egzaminie końcowym. Kompetencje międzykulturowe, umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności pracy projektowej są równie ważne na rynku pracy, jak znajomość języków obcych i to one stają się najważniejszymi wymogami, jakie stawia przed nami przyszłość.


Z myślą o wyzwaniach, jakie stoją przed młodzieżą wchodzącą na rynek pracy, Fundacja "Krzyżowa" w partnerstwie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych "KSON" oraz firmą ACSM Sp. z o.o. realizuje projekt "Razem zdziałamy więcej", współfinansowany ze środków Unii Europejskie w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Creating Space: A Digital Future with Ethics in Mind

Training for multipliers* of formal and non-formal educational work

8-13 December 2019

Krzyżowa, Poland

The idea

Hate-Speech threatens democracy and current developments on the Internet show that political education and media literacy can no longer be separated. We believe that there is a clear need for action to expand media skills to include digital media ethics competence because current information and education addressing media are no longer enough for taking responsible action in the digital society.

SEMINARIUM „Przestrzenie konfliktu. Przestrzenie dialogu”

Jak reagować na polaryzację i konflikty pamięci? Jak tworzyć przestrzeń dyskusji na kwestie, które nas różnią?

Seminarium dla edukatorów i multiplikatorów

Krzyżowa, 1-5 XII 2019

Co?

W ramach seminarium uczestnicy zapoznają się z najnowszą refleksją metodologiczną oraz dobrymi praktykami dla wspierania porozumienia oraz inicjowania trwałego, konstruktywnego dialogu, jak również z dorobkiem ekspertów zajmujących się badaniem polityki historycznej oraz instytucjonalizacji przeszłości i jej instrumentalizacji.

AMI - Akademia Mobilności Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu

Partnerzy Projektu w składzie: Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego – Lider Partnerstwa, Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu i PIB-Privat-Institut fuer Europaeische Bildung und Consulting UG z Niemiec serdecznie zapraszają instruktorów praktycznej nauki zawodu i kandydatów na instruktorów zawodu w rzemiośle do udziału w Projekcie "Akademia Mobilności Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu".

Rekrutacje

resizedIMG1605
metodydramowedabresize
part000001
DSC0792
DSC0118
31143706101554927993414478886645772759405514n
P8240254

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i dowiaduj się pierwszy o nadchodzących wydarzeniach!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok