Oferty pracy

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego poszukuje 1 osoby na stanowisko:

Specjalista(ka) ds. projektów edukacyjnych
Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży

Praca dla młodzieży i z młodzieżą w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej to najważniejszy projekt realizowany przez Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego. Działalność pedagogiczna, której celem jest zbliżanie do siebie ludzi mimo dzielących ich różnic językowych czy światopoglądowych, prowadzona jest w Krzyżowej już od początku lat 90. Obecnie przeprowadzamy rocznie ponad sto programów różnego typu, w których bierze udział około dziesięciu tysięcy młodych ludzi z Polski, Niemiec i innych krajów Europy i świata.

Do zadań nowo zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • koncepcyjne oraz organizacyjne przygotowywanie, realizacja i ewaluacja programów międzynarodowej wymiany młodzieży oraz programów edukacyjnych dla młodzieży,
  • dalsze rozwijanie oferty programowej MDSM oraz profilu pracy z młodzieżą,
  • pozyskiwanie funduszy oraz samodzielne zarządzanie projektami,
  • opieka nad istniejącymi już partnerstwami szkół i programami spotkań w Krzyżowej,
  • włączanie się w inne projekty Fundacji „Krzyżowa”.

Fundacja „Krzyżowa“ dla Porozumienia Europejskiego ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/Recepcjonistka

Zakres obowiązków:

  • praca w recepcji w godzinach 8:00-20:00
  • obsługa kasy fiskalnej, terminala
  • wystawianie faktur
  • rozliczenia pobytów indywidualnych
  • i grupowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi
  • odpowiedzialność, rzetelność
  • i zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kluczowe kompetencje:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • lub j. niemieckiego

Międzynarodowe Centrum Konferencyjne działające przy Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego poszukuje osoby na stanowisko

Kucharz/Kucharka

  • przygotowywanie i wydawanie potraw zgodnie z ustalonymi recepturami;
  • tworzenie receptur;
  • dbałość o odpowiednią jakość wydawanych potraw;
  • dbanie o czystość sali jadalnej i zaplecza kuchennego.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie gastronomiczne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • pasja do gotowania;
  • mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • znajomość przepisów HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • umiejętność samodzielnego przygotowywania potraw;
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego poszukuje osoby na stanowisko

specjalistka/specjalista ds. komunikacji i marketingu (umowa na zastępstwo)

miejsce pracy: Krzyżowa

  • tworzenie materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • zarządzanie profilami Fundacji w social mediach oraz zasilanie ich treściami,
  • nadzorowanie i aktualizacja treści na stronach www,
  • pozyskiwanie na bieżąco informacji służących do tworzenia materiałów PR,
  • kontakt z dziennikarzami,
  • monitoring mediów i Internetu,
  • tworzenie prostych materiałów graficznych,
  • obsługa półprofesjonalnego sprzętu fotograficznego,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi,
  • wspieranie działaniami PR wszystkich działów Fundacji,
  • dokumentowanie (foto, wideo) wydarzeń realizowanych przez Fundację.

Chcesz być na bieżąco?