newsletter
Pl
De 
Rekrutacja polskich uczestników do projektu „Model International Criminal Court (MICC) University”. Termin składania aplikacji – 6 lutego 2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
piątek, 03 lutego 2017 12:19

Kreisau-Initiative we współpracy z Fundacją „Krzyżowa”organizuje w lipcu 2017 r. kolejną edycję projektu „Model International Criminal Court (MICC) University”. Aplikacje można składać jeszcze do 6 lutego br.

MICC University to międzynarodowy projekt skierowany do studentów prawa, stosunków międzynarodowych i dziennikarstwa z całej Europy, w ramach którego mamy do czynienia z symulacją kasusu przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Studenci mają okazję wcielić się w rolę prokuratora, sędziego, obrońcy czy też obserwującego proces dziennikarza.
Więcej…
 
ROZPOZNANIE CENOWE - zakup wyposażenia kuchennego dla szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
piątek, 27 stycznia 2017 00:00
Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego wraz z Partnerami Fundacją Jawor, Fundacją Edukacji Europejskiej oraz Gminą Wałbrzych realizuje na terenie powiatu wałbrzyskiego projekt pt.” Kompleksowy rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych uczniów wałbrzyskich szkół w ramach dostosowania systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy”, współfinansowany ze środków UE.

W ramach projektu Wnioskodawca zobowiązany jest do zakupu środków dydaktycznych i sprzętu dla szkół w celu wyposażenia ich w środki dydaktyczne i sprzęt do prowadzenia zajęć.

Więcej…
 
Polsko-niemiecka wymiana szkolna Berlin-Wrocław PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
czwartek, 26 stycznia 2017 13:37
Integracja młodzieży z Berlina i Wrocławia zaczęła się krótko po przyjeździe. Zapoznanie się przebiegło żywo i grupa z Polski zrobiła grupie partnerskiej niespodziankę wręczając prezenty i prezentując swoje miasto. W następnych dniach uczniowie zajmowali się zagadnieniem II Wojny Światowej, historią Krzyżowej oraz znaczeniem przeszłości w dzisiejszych czasach.
Więcej…
 
Spotkanie Konsul Generalnej Niemiec Elisabeth Wolbers z organizacjami realizującymi dialog polsko-niemiecki – Krzyżowa, 25 stycznia 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
wtorek, 24 stycznia 2017 15:13

25 stycznia br. w Krzyżowej odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie przedstawicieli instytucji naukowych i kulturalnych, które realizują dialog polsko-niemiecki i działają na obszarze właściwości terytorialnej Konsulatu Generalnego Niemiec we Wrocławiu. Fundacja „Krzyżowa” była po raz drugi gospodarzem wydarzenia, a głównym organizatorem spotkania była Konsul Generalna Niemiec we Wrocławiu - Elisabeth Wolbers.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 145


Ksiądz Bolesław Kałuża:
„Tej mszy nie wolno nam zapomnieć”
Projekty letnie
KRZYŻOWA


 
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne


 

fundacja "krzyżowa"
dla porozumienia europejskiego
krzyżowa 7, 58-112 grodziszcze
tel: 74 85 00 300
fax: 74 85 00 305