Aktualności

10 października mieliśmy przyjemność gościć w Krzyżowej członków wrocławskiego Klubu Inteligencji Katolickiej - organizacji, która w 1990 r. powołała do życia Fundację "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego.

Nasi goście uczestniczyli m.in. w spotkaniu z Robertem Żurkiem - członkiem Zarządu Fundacji "Krzyżowa". Była to okazja do rozmowy o obszarach aktywności fundacji, kierunkach jej rozwoju i planach na przyszłość.

Wizyty członków KIK Wrocław w Krzyżowej odbywają się co roku.

4 października w Krzyżowej odbył się IV Dolnośląski Kongres Obywatelski. To już kolejny rok, gdy gościliśmy w Krzyżowej przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji oraz lokalnych grup działania.

W ramach Kongresu odbyło się 16 paneli dyskusyjnych (w dwóch turach), wystąpienie główne pod roboczą nazwą „Porozumienie ponad podziałami” oraz gala wręczenia nagród konkursów „Aktywni na 100%”, „Szklanych Kropli” i "Odważnik Roku".

POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA ROBOTY BUDOWLANE PROWADZONEGO W TRYBIE PRZETARGU ZGODNIE Z REGULAMINEM UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ PRZEZ
Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego na wykonanie robót budowlanych będących kontynuacją zadania inwestycyjnego polegającego na zakończeniu budowy budynku nr 11 w kompleksie pałacowo – parkowym w Krzyżowej.

27 września w Krzyżowej odbędzie się V Międzypokoleniowy Otwarty Przełajowy Bieg Pojednania „Rodzina bez przemocy” i jednocześnie Dolnośląski Finał Jesiennych Biegów Przełajowych.

Tegoroczna edycja biegu jest związana z uczczeniem 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz upamiętnieniem pojednania polsko-niemieckiego . Inicjatywa ma służyć również wspieraniu inicjatyw służących solidarności międzypokoleniowej, pobudzających aktywność fizyczną rodzin, osób starszych, osób nieaktywnych sportowo, społecznie i zawodowo oraz promowanie wolontariatu sportowego.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i dowiaduj się pierwszy o nadchodzących wydarzeniach!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok