newsletter
Pl
De 
Ferie w międzynarodowym towarzystwie! Ostatnie wolne miejsca w projekcie „Przygoda zimowa”! - Krzyżowa, 13 – 18.02.2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
wtorek, 24 stycznia 2017 11:56

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 8-13 lat do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjno-artystycznym „Przygoda zimowa” w Krzyżowej.

Czas ferii zimowych to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości i rozwijania swoich talentów. Dlatego zachęcamy dzieci w wieku 8-13 lat do przyjazdu do Krzyżowej i spędzenia czasu wraz z rówieśnikami z Niemiec podczas warsztatów artystycznych. Rekrutacja trwa do 30 stycznia br.

Program zajęć został tak dopracowany, by wspierać samodzielność oraz wszechstronny rozwój dzieci. Uczestnicy mają do wyboru szereg warsztatów (majsterkowanie, ozdabianie toreb bawełnianych, malowanie porcelanowych kubków, tworzenie biżuterii, pieczenie, robienie świeczek z pszczelego wosku), bogatą ofertę gier, zajęć językowych, sportowych i rekreacyjnych. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych pedagogów.


Koszt pobytu: 550zł

Cena zawiera zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych, pełne wyżywienie (śniadanie/obiad/kolacja), wycieczkę, warsztaty artystyczne, opiekę pedagogiczną i ubezpieczenie.

Językiem spotkania jest język angielski oraz języki narodowe poszczególnych grup (polski i niemiecki).

Zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorką projektu:
Anna Rzym
, specjalistka ds. projektów edukacyjnych Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży Fundacji „Krzyżowa”
tel : +48 (74) 85 00 312
kom : +48 519 333 534
anna.r@krzyzowa.org.pl