newsletter
Pl
De 
projekty regionalne
Projekty regionalne - Dolny Śląsk PDF Drukuj Email

Oferta programów skierowanych dla regionu i społeczności lokalnej stale się rozwija. Część działań przybrała już formę instytucjonalną, inne wydarzenia na stałe wpisały się w kalendarz mieszkańców okolic. Fundacja "Krzyżowa" kieruje zaproszenia do społeczności lokalnej, przede wszystkim do dzieci i młodzieży, zachęcające do wzięcia udziału w koncertach, wernisażach i pokazach odbywających się przez cały rok na terenie Zespołu Pałacowego. Ponadto podczas ferii zimowych i wakacji zapraszamy dzieci i młodzież z okolic do udziału w warsztatach artystycznych i sportowych, festynach rodzinnych.

Przy realizacji naszych programów ściśle współpracujemy z Powiatem, Gminą i Miastem Świdnica na Dolnym Śląsku.

 
MAM WYBÓR: UCZESTNICZĘ! PDF Drukuj Email

MAM WYBÓR: UCZESTNICZĘ! Pod tym hasłem od stycznia do kwietnia 2014 odbędą się warsztaty dla tzw. "młodych wyborców", którzy w 2014 roku będą mieli prawo oddać swój pierwszy głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Warsztaty organizowane są przez Komisję Europejską – Przedstawicielstwo Regionalne.
Więcej…
 
Ruszył Dolnośląski Klaster Turystyki! PDF Drukuj Email

Fundacja „Krzyżowa” stała się liderem Dolnośląskiego Klastra Turystycznego – pomysłu na rozwój dolnośląskiej turystyki oraz na rozwój gospodarczy naszego regionu.

Od czerwca ruszył projekt, w ramach którego został założony klaster w obszarze dolnośląskiej turystyki. Celem klastra będzie integrowanie środowiska mającego wpływ na rozwój trendów w turystyce, promowanie Dolnego Śląska w Polsce i za granicą, rozwój produktów lokalnych, wpływ na rozwój gospodarczy naszego regionu.
Więcej…
 
Kursy języków obcych w Krzyżowej dla dzieci i młodzieży z Gminy Świdnica PDF Drukuj Email
Fundacja „Krzyżowa” rozpoczyna cykl kursów języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat z Gminy Świdnica, z okolic Krzyżowej (Wieruszów, Grodziszcze, Boleścin, Lutomia Dolna i Makowice). Zajęcia potrwają do czerwca 2012 i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2


Ksiądz Bolesław Kałuża:
„Tej mszy nie wolno nam zapomnieć”
Projekty letnie
KRZYŻOWA


 
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne


 
zobacz naszą galerię

nasz region


 

fundacja "krzyżowa"
dla porozumienia europejskiego
krzyżowa 7, 58-112 grodziszcze
tel: 74 85 00 300
fax: 74 85 00 305