newsletter
Pl
De 
Finansowanie PDF Drukuj Email

Fundacja Krzyżowa od ponad piętnastu lat cieszy się zaufaniem i wsparciem licznych partnerów. Będąc instytucją non-profit, może funkcjonować tylko przy dużym wsparciu rozmaitych ofiarodawców.

Więcej…
 
Przekaż 1% podatku dochodowego PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku dochodowego na integracyjne projekty młodzieżowe realizowane przez Fundację „Krzyżowa”.

Już ponad 25 lat prowadzimy działalność na rzecz dialogu międzynarodowego, a w ostatnich latach coraz intensywniej włączamy w te działania młodzież ze środowisk defaworyzowanych.

Każdy z Państwa może przekazać 1% podatku wybranej organizacji pożytku publicznego. Nasza Fundacja posiada taki status od 2004 roku.

Projekty z udziałem młodzieży o szczególnych potrzebach wymagają dodatkowych nakładów finansowych, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie.

Aby przekazać nam 1% należy wypełniając formularz deklaracji podatkowej PIT wpisać w odpowiedniej rubryce:

FUNDACJA „KRZYŻOWA”
DLA POROZUMIENIA EUROPEJSKIEGO
KRS: 0000084948

Więcej…
 
System wsparcia Pro Bono PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, 

czy zastanawialiście się czy Państwa firma lub przedsiębiorstwo zachowuje równowagę między efektywnością ekonomiczną a interesem społecznym? Czy myśleli Państwo o zaangażowaniu firmy w działalność społeczną?

Społeczne zaangażowanie biznesu jest bardzo pozytywnie postrzegane przez jej klientów, kontrahentów oraz pracowników. Prowadzi to do wzrostu zaufania wobec takiej firmy i podniesienia jej przewagi konkurencyjnej na rynku.
 
Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zachęca Państwa do realizacji celów biznesowych poprzez współpracę z nami. 

Stworzyliśmy kompleksowy system wsparcia „Pro Bono” pod honorowym patronatem prof. Władysława Bartoszewskiego, który określa zasady sponsorowania działalności Fundacji Krzyżowa. 

Więcej…